Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Souhlasím.
 • časovač
 • náš tým
 • podpoř nás
 • spolupracuj s námi
 • nápověda
 • obchodní podmínky
 • daruj voucher
 • Akce

  Všechny články

  Chodím, chodíš, chodíme []

  Chodíš, chodím, chodíme – do obchodů, na úřady, do školy nebo do práce, jsme stále v jednom kole. Spočítali jste si někdy, kolik kilometrů ujdete během dne? Možná by Vás překvapilo, kolik kroků naděláte jen obyčejným pobíháním po bytě - tu pověsit prádlo a tu zase běžíte s košem.

  Krásná lýtka []

  Dneska to bude spíše o nás ženách, neznám totiž moc mužů, co by na svých lýtkách nějak lpěli. Pravděpodobně, když natáhnou ty kraťasy, je jim jedno, zda jsou jejich lýtka krásná, pevná a útloučká. My ženy ale chceme, aby v těch mini a dalších velikostech sukní vypadala naše lýtka přímo božsky, a tak se podíváme na lýtka zblízka.

  Nejvhodnější čas na cvičení []

  jedna z velice častých otázek je ta: „Kdy mám cvičit?“ Je nejvhodnějším časem ráno ve 4 nebo v pravé poledne? Co teprve večer a opravdu spalujeme tuk pokaždé?

  Tabata - únorová výzva []

  dnes si povíme o jednom z nejnáročnějších, nejtěžších ale zároveň nejefektivnějších cvičení. Jedná se o Tabata trénink, takového malého předchůdce dnes velmi populárnímu HIIT cvičení, o kterém si zde také budete moci přečíst.

  Cvičení na vnitřní stranu stehen []

  Další z řady bojů nás dam jsou vnitřní stehna. Co si budeme povídat, vnitřní části stehen jsou jedno z nejčastějších témat. A když se sejde pár holek, co právě „cvičí“ s kily, tak tato obávaná partie přijde jistě na přetřes.

  Začínáme běhat []

  Venku je ale počasíčko, že? Taky vám už cukají nohy? Někdo je už kovaným běžcem, ale spousta z nás (včetně mě – dlouze jsem sbírala informace od všech svých kamarádek a kamarádů běžců) běhá tak maximálně na veřejnou dopravu.

  Akce - cvičíme s vámi

  Historie akcí (proběhlé akce)

  blogujeme

  náš tým

  podpoř nás

  spolupracuj s námi

  často kladné dotazy

  facebook

  Online a offline výzvy

  Služby

  Články

  kalendář akcí

  fotosoutěž

  osobní profil

  registrace