Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Souhlasím.
 • časovač
 • náš tým
 • podpoř nás
 • spolupracuj s námi
 • nápověda
 • obchodní podmínky
 • daruj voucher
 • Podpoř nás

  Na počátku byla tma. Jen jedna na sebe naštvaná holka co moc papala a dlouho se jen válela byla rozhodnutá, že pro sebe něco udělá a že to udělá teď hned, né až zítra.

  Svým nadšením a taky svými výsledky k sobě začala strhávat rychlostí větru tisíce lidí a teď dokonce i tebe AHOOOOJ... VÍTEJ DO KLUBU

  Děkovné zprávy a také skvělé výsledky od lidí jí navedly, že asi něco dělá dobře. Tato cesta, jí čím dál víc naplňuje a tak se rozhodla upozadit svou práci vizážistky a věnovat se VÁM naplno. Ale i přes to, že se stále snaží shazovat přebytečná kila musí něco papat. Takže pokud se ti její vize líbí, CHCEŠ VÝZVY GRÁTIS a chceš aby se neusále se svým týmem zlepšovala, budeme ručičku líbat pokud jí a její tým podpoříš.

  CHCEM PRO VÁS STÁLE VÝZVY ZDARMA, ALE PROVOZ NĚCO STOJÍ ....díkss

  Vychvalováním a sdílením:

  Každé pochválení nebo sdílení naší stránky na tvé stránce nebo profilu na sociálních sítích (facebook, twitter), v rodině, kamarádce, kamarádovi, přátelům, kolegům v práci ... vřele vítáme a maximálně se těšíme, až nás na facebooku bude aspoň 100.000 a budeme se ještě více vzájemně motivovat.

  Klikem na reklamu:

  Kliknutím na reklamní banner na těchto stránkách, který tě zaujme, nám pošleš symbolický obnos (platí zadavatel reklamy). Neklikej ale prosím na všechno a stále, pouze s rozmyslem pokud tě něco zaujme :-)

  Spoluprácí s námi:

  Chceš nás podpořit výhrou do soutěží nebo jinou materiální hodnotou, službou nebo spoluprácí? Jdi na stránku SPOLUPRACUJ S NÁMI a vyplň dotazník, díky.

  Nákupem služby:

  Zakup si u nás placenou online výzvu nebo službu.


  blogujeme

  náš tým

  podpoř nás

  spolupracuj s námi

  často kladné dotazy

  facebook

  Online a offline výzvy

  Služby

  Články

  kalendář akcí

  fotosoutěž

  osobní profil

  registrace