Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie a se zpracováním osobních údajů (více informací). Souhlasím.
 • časovač
 • náš tým
 • podpoř nás
 • kariera
 • nápověda
 • obchodní podmínky
 • daruj voucher
 • Výzvy pro muže » Výzvy pro ženy »
  23

  Nápověda

  ONLINE VÝZVA: Sacharidové vlny (+-)110kg

  Naše SACHARIDOVÉ VLNY jsou přizpůsobené začátečníkům a lidem, kteří nevědí jaké živiny do těla dostat a v jakém množství, tak aby hubli, ale zároveň tělo nestrádalo. NAŠE VÝZVA JE I PRO LIDI, KTEŘÍ NECVIČÍ NEBO CVIČÍ JEN OBČAS. Pokud, ale chceš ty nej- nejlepší výsledky, přidat pohyb bude pro tebe výhoda, která tě posune rychleji k tvému cíli.

  DETAILNÍ POPIS A MOTIVACE:
  Tato výzva tě zbaví přebytečného podkožního tuku a to v poměrně krátkém čase. Při jejím dodržování získáš velmi dobré výsledky v úbytku cm a kg a to již po 30 dnech.
  Osobně jsem tuto výzvu napsal a vyzkoušel před mými závody v kulturistice a výsledek byl -13kg tuku za měsíc.
  Jde v ní o to, že podle přesně vypočítaného příjmu jídla, budeš měnit příjem cukrů v průběhu týdne. Tím, jak tělu cukry vezmeš, si je bude brát z uložených tuků. Aby se ale nezpomalil tvůj metabolismus, tak koncem každého týdne se bude příjem cukrů zvyšovat.
  Tímhle střídáním dnů s téměř nulovým, středním a vysokým příjmem cukrů (správně sacharidů) docílíš, že tělo tak trochu ošidíš a ono si bude brát energii z uložených tukových zásob, ale nedostane se do stavu hladovění a nebude si uložený tuk schovávat na horší časy, protože bude vědět, že se cukry zase doplní právě ve dnech s jejich vysokým příjmem.
  Tenhle způsob zvaný Sacharidové vlny, razí velká většina závodních kulturistů v přípravě na soutěže a je to léty ověřená zdravá cesta, jak tělo zbavit podkožního tuku ;-) Zároveň ti, ale může pomoci stejně tak jako naší Marice, zbavit se neskutečných chutí na sladké a přejít postupně k zdravější formě stravování.
  U této výzvy je potřeba počítat s tím, že ve dnech s minimálním přísunem sacharidů, může být člověk podrážděný a tak trošku nervózka :-)
  Vždycky pomáhá těšit se na další den, kdy dostane tělo cukrů více anebo na neděli, kdy je volný den a můžeš si v klidu dopřát, co hrdlo ráčí :-)
  Pokud tuto výzvu přijmeš, půjdeš do toho na plno a máš skutečnou motivaci, bude pro tebe hračka ji zvládnout.
  Nenech se nikým odradit! Napiš si svou motivaci obrovským písmem a vylep si jí na všechna možná místa, kam se denně koukáš. Měj svou motivaci neustále před očima a denně si jí opakuj. Každý den se pochval, protože každý 1 den je 1 splněný krok z 30.
  Hodně štěstí :-*

  JAK SI VYBRAT SPRÁVNOU VÁHOVOU KATEGORII?
  Jednoduše! Vol takovou kategorii, která je nejblíže k tvé váze a zaokrouhluj stejně jako ve škole. Pokud např. vážíš 68kg, bude to výzva (+-)70kg. Pokud je tvá váha 76kg, jdi do kategorie (+-)80kg.
  Důkladně si rozmysli váhovou kategorii - později jí není možné vyměnit.

  CENA JÍDEL A S ČÍM JE POTŘEBA POČÍTAT?
  Některé dny jsou trochu levnější, některé zas trochu dražší. Podle vašich zkušeností s touto výzvou utratíte za jídlo cca 900kč týdně. Ale psalo nám i pár výzvařů, že celou výzvu zvládli za 2000kč. Takže je to hodně o tom jak umíš nakupovat a jak máš zásobenou špajzku.
  Je potřeba počítat s tím, že k této výzvě patří protein a multivitamín a to nejlépe tyto kvalitní výrobky (odkazy níže) s potřebným poměrem sacharidů, tuků, bílkovin a vitamínů.
  Ale než si výrobky zakoupíte doporučujeme výzvu zaktivovat, kouknout se na instruktážní video a pak si nakoupit. Ničeho se neboj, budeš na to mít čas, navíc naše doplňky u tebe budou za 1- 2 prac.dny od objednání.
  DŮRAZNĚ NEDOPORUČUJEME KUPOVAT LEVNÉ A NEKVALITNÍ VÝROBKY PLNÉ CUKRŮ. MOHOU VÝRAZNĚ OVLIVNIT TVŮJ KONEČNÝ VÝSLEDEK.

  100% WHEY PROTEIN 1KG
  http://www.30tidennivyzva.cz/...

  Stronglife Multivitamin
  http://www.30tidennivyzva.cz/...


  V ČEM JE TATO VÝZVA ÚPLNĚ NEJVÍC SUPER NEJLEPŠÍ:
  *Nemusíš vymýšlet co si uvařit.
  *Už STOP s plánováním a psaním dlouhých nákupních seznamů.
  My ho pro tebe máme přichystaný na každý týden a ty zmáčkneš jen tlačítko TISK.
  *Tvůj jídelníček bude pestrý (v rámci možností :-)).
  *Naučíš se jíst pravidelně a vyváženě a proto nehrozí žádný jojo efekt.
  *Dostaneš instrukce jak pokračovat i po skončení výzvy.
  *Všechny informace ti zůstávají i po skončení výzvy a budeš se k nim moci kdykoli vracet.
  *Sacharidové vlny jsou léty prověřený způsob jak se dopracovat k hezké postavě ve velmi krátkém čase.

  PRO KOHO TO NENÍ?
  -VÝZVA NENÍ VHODNÁ PRO TĚHOTNÉ A ANI PRO KOJÍCÍ MATKY!
  -POKUD TRPÍTE NĚJAKOU ZÁVAŽNOU NEMOCÍ, VŽDY KONZULTUJTE VHODNOST VÝZVY SE SVÝM LÉKAŘEM!
  -POKUD MÁTE PROBLÉMY S LEDVINAMI ČI JÁTRY, NENÍ PRO VÁS TATO VÝZVA VHODNÁ. VZHLEDEM KE ZVÝŠENÉMU PŘÍJMU BÍLKOVIN A SNÍŽENÉMU PŘÍJMU SACHARIDŮ, MŮŽE VAŠE TĚLO REAGOVAT BOLESTÍ V BEDRECH, ČI V KRAJNÍCH PŘÍPADECH DOKONCE ZPOMALENÍM METABOLISMU.
  -VE VÝZVĚ JE MASO, TAKŽE VEGETARIÁNI MOHOU VÝZVU VYUŽÍT POUZE JAKO INSPIRACI A MASO NAHRAZOVAT POTRAVINAMI S PODOBNOU VÝŽIVOVOU HODNOTOU (NUTNÉ ZAPÁTRAT PO NETU).

  Chybí ti ještě nějaké info?
  Roluj níže na otázky a odpovědi - najdeš tam vše :-)
  Další informace a instruktážní videa už jsou součástí výzvy a obdržíš je v 1. dnu výzvy. Jídelníčky se zasílají od 2. dne výzvy.

  Placená výzva

  Cena 119 Kč včetně DPH 21%.

  koupit
  Spuštění povoleno jen pro registrované.

  Často kladené dotazy (FAQ):

  Online výzva: Sacharidové vlny


  blogujeme

  náš tým

  podpoř nás

  spolupracuj s námi

  často kladné dotazy

  facebook

  Online a offline výzvy

  Služby

  Články

  kalendář akcí

  fotosoutěž

  osobní profil

  registrace